Hızlı İletişim Fevzi Çakmak Mah. 10682. Sk. No: 50 Aykent San. Sit. Karatay/Konya
Sosyal Medya FACEBOOK INSTAGRAMKurumsal

1991 yılında kurulan Alabi Tur kurulduğu günden bu güne kadar turizm sektörüne güvenin yanında kaliteyi de işleyerek gelmiştir.

Yurtiçi ve yurtdışı spor, eğlence, sağlık, ibadet, bilimsel veya kültürel etkileşim amacıyla yapılacak gezileri planlayıp düzenlerken müşteri istek, ihtiyaç ve beklentilerini doğru algılayıp karşılayarak gösterdiği başarısıyla ile yüz güldürüp, müşteri memnuniyetiyle adından söz ettirmeyi başarmıştır.

IATA kalite belgesine sahip THY’nin satış acentesi olan Alabi Tur, yurt içi ve yurt dışı uçak biletlerini sizler için tedarik etmektedir. Bunun yanında CHARTER uçuşlarla yapacağınız seyahatlerinizde de uçuş noktanızda en uygun hava yolları seçenekleri ile hizmet sunmaktadır.

Kurumsal ve bireysel müşterilerinin seyahat ihtiyaçlarına yüksek hizmet kalitesi ile çözümler üreten acente aynı zamanda vize taleplerinizi en uygun fiyat ile cevaplayarak deneyimli ve profesyonel ekibi ile her detayın üzerinde titizlikle çalışarak tüm işlemlerin en iyi şekilde yürütülmesini sağlamaktadır.

Uçak bileti, vize takip işlemleri, paket turları, turizm amaçlı konaklama, rezervasyon ve satış işlemleriyle yılları aşan bir tecrübeye sahip olarak seyahat kavramının önemini fazlasıyla özümsemiş ve ihtiyaçlarınızın farkında olan Alabi Tur sizlere rehberlik etmekten mutluluk duymaktadır.

HİZMETLERİMİZ