Hızlı İletişim Fevzi Çakmak Mah. 10682. Sk. No: 50 Aykent San. Sit. Karatay/Konya
Sosyal Medya FACEBOOK INSTAGRAMUçak Bileti

Dünyanın her köşesine uçak bileti sağlayan Alabi Tur ile uçmak artık çok kolay. Tek yapmanız gereken nereye gideceğinize ve ne zaman gideceğinize hemen karar vermek. En iyi havayollarının rezervasyon ve biletme işlemlerini acentemiz aracılığıyla gerçekleştirebilirsiniz. Acele edin ve erken rezervasyon fırsatlarını kaçırmayın.

Deneyimli kadrosu ve profesyonel ekibiyle uçuş emniyetini ve güvenliğini en üst düzeyde tutan havayollarıyla çalışarak yurtiçi ve yurtdışı uçuşlarınızı en uygun fiyatlara ayarlayıp, sizlere muhteşem bir uçuş keyfi yaşatıyoruz.

IATA kalite belgesine sahip THY’nin satış acentesi olan Alabi Tur, yurt içi ve yurt dışı uçak biletlerini sizler için tedarik etmektedir. Bunun yanında CHARTER uçuşlarla yapacağınız seyahatlerinizde de uçuş noktanızda en uygun hava yolları seçenekleri ile hizmet sunmaktadır.

Yuvarlak dünya gezileriniz ve Türkiye turlarınız için en iyi seyahat kanallarına sahip sistemimizle biz sizlere hizmet ederken sizin tek yapmanız gereken şey yolculuğun tadını çıkarmak olacak…

Vize & Pasaport

Ülkemizde vize alım işlemleri zor bir prosedür gerektirmekte, uzun sürmekte ve çoğu kez reddedilmektedir. Uzun sürmesinin ve reddedilmesinin nedeninin büyük bir kısmını yanlış ya da eksik doldurulan formlar ve uygun olmayan belge sunumları oluşturmaktadır. Yanlış yönlendirmeden dolayı, vize almasında hiçbir sorun olmayan birçok vatandaşımız vize alamamaktadır.

Bir ülkeden vize alabilmek için öncelikle kendinize uygun vize formunu seçmeniz, ülkenin konsolosluğunun istediği evrakları uygun şekilde teslim etmeniz gerekmektedir. Ülkelerin vize tiplerine göre ne tür prosedürler uyguladığı konusunda bilgi sahibi olmalı ve konsolosluklarda her geçen gün değişen vize prosedürlerini takip etmelisiniz.

Bizler, vize alımlarında sizleri formalitelerle uğraştırmayıp değerli zamanınızı boşa harcamadan, en hızlı ve doğru bir şekilde vize işlemlerinizi tamamlayıp, seyahatinizin keyfini sürmeniz için varız.

Uzman kadromuzla 1991 yılından beri sizlere güvenilir ve profesyonel danışmanlık hizmeti sunmaktan mutluluk duymaktayız.

İLETİŞİM

193 Uluslararası ülkelere vize ve pasaport hizmetleri sağlanmaktadır.